Trwa ładowanie...
dpsd1op

Tragiczny wypadek w Darłowie - zmarła ciężarna 21-latka

Policja zatrzymała sprawcę wypadku, w którym zginęła 21-letnia dziewczyna. 25-latek był pijany i uciekł z miejsca wypadku. Kobieta, która - jak dowiaduje się TVN24 - była w siódmym miesiącu ciąży, zmarła. Dziecka również nie dało się uratować.

Share
dpsd1op

Do wypadku doszło na przeciwko pogotowia i szpitala przy ul. Skłodowskiej-Curie w Darłowie. Kierowca samochodu, którym grupa ludzi najprawdopodobniej wracała z dyskoteki, stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z zakrętu i uderzyło w barierkę oddzielającą ulicę od chodnika.

Młodzi ludzie odjechali z miejsca wypadku. Przejechali zaledwie kilkadziesiąt metrów, gdy zorientowali się, że z 21-letnią pasażerką dzieje się coś złego. Kobieta prawdopodobnie podczas wypadku uderzyła w jakiś element wnętrza samochodu.

Kierowca zawrócił i ruszył pod budynek pogotowia ratunkowego. Tam zostawił 21-latkę wraz z jednym z pasażerów i odjechał. Chłopak, który został na miejscu pobiegał po lekarzy. Kiedy ratownicy wybiegli z budynku, kobieta już nie żyła.

Kierowca porzucił auto kilkaset metrów dalej i zniknął. Policji udało się go znaleźć w ciągu kilku godzin. To 25-letni mieszkaniec Darłowa. Kilka godzin po wypadku kierowca wciąż miał 0,5 promila. Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.

Sprawcy grozi do 12 lat więzienia.

dpsd1op

Podziel się opinią

Share
dpsd1op
dpsd1op
Więcej tematów