Trwa ładowanie...
d29wv6h

Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej. Znana data pogrzebu ofiar

Bukowina Tatrzańska. Na stronie parafii w Warszawie Międzylesiu ukazał się nekrolog ofiar tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęły turystki z Warszawy.
Share
Bukowina Tatrzańska.
Bukowina Tatrzańska.Źródło: PAP, Fot: PAP
d29wv6h

Pogrzeb matki i dwóch córek odbędzie się w Parafii Imienia Najświętszej Maryi Panny 18 lutego we wtorek. Jak informuje rodzina ofiar na stronie parafii, uczestnicy żałobnych uroczystości są proszeni o niekupowanie kwiatów. Proszą o datki do puszek, które zostaną przeznaczone na msze gregoriańskie w intencji zmarłych.

Szczegóły pogrzebu na stronie internetowej parafii.

Tp TP
TpŹródło: TP, Fot: TP

Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej

d29wv6h

W wypadku przy górnej stacji wyciągu Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej w poniedziałek 10 lutego zginęły trzy osoby - matka i dwie córki. Młody mężczyzna został ranny. Wiatr zerwał dach z przyczepy, która służyła jako wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Dach przeleciał w powietrzu ponad 100 metrów, uderzając w samochody i grupę osób.

We wtorek Prokuratura Rejonowa w Zakopanem postawiła zarzuty samowoli budowlanej mężczyźnie z powiatu nowotarskiego. Śledztwo prowadzone jest ws. trzech czynów: nieumyślnego spowodowania śmierci, sprowadzenia niebezpieczeństwa na inne osoby i naruszenia przepisów Prawa budowlanego.

Dalsze śledztwo w tej sprawie poprowadzi Prokuratura Okręgowa w Krakowie.

d29wv6h

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d29wv6h

Podziel się opinią

Share
d29wv6h
d29wv6h
Więcej tematów