Trwa ładowanie...
d95bov3

Tomasz Zieliński nowym posłem PiS. Zastąpił w Sejmie Adama Abramowicza

Tomasz Zieliński złożył ślubowanie poselskie i dołączył do klubu PiS. Zastąpił Adama Abramowicza, który został powołany przez premiera Mateusza Morawieckiego na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmiany w Sejmie, PiS ma nowego posła
Zmiany w Sejmie, PiS ma nowego posła (PAP, Fot: Jacek Turczyk)
d95bov3

Poseł Tomasz Zieliński złożył ślubowanie poselskie. Dołączył do klubu Prawa i Sprawiedliwości. Mandat objął w związku z powołaniem Adama Abramowicza na stanowisko Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Abramowicz złożył swój mandat i wystąpił z PiS. Był szefem Parlamentarnego Zespołu na rzecz Wspierania Przedsiębiorczości i Patriotyzmu Ekonomicznego. Został wybrany został do Sejmu w okręgu nr 7, w woj. lubelskim, zdobył 10500 głosów.

Tomasz Zieliński posłem PiS. Wcześniej dostał 5344 głosów

Premier Mateusz Morawiecki powołał go na 6-letnią kadencję. Instytucja rzecznika jest jednym z filarów Konstytucji Biznesu i gwarantem jej prawidłowego wdrożenia. Rzecznik MŚP ma stać na straży praw przedsiębiorców, szczególnie tych z sektora MŚP.

Tomasz Zieliński został nowym posłem bo przeszedł na niego mandat. Po rezygnacji Abramowicza uzyskał on prawo do mandatu. Zieliński był kolejną osobą w kolejności, która z listy PiS uzyskała największą liczbą głosów w tym okręgu. Tomasz Zieliński otrzymał 5344 głosy.

d95bov3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Marek Jakubiak: rządzący zawarli jakiś deal za naszymi plecami

d95bov3

Podziel się opinią

Share
d95bov3
d95bov3