Trwa ładowanie...
d25u72j
sejm
+1
i inni (1)

Tomasz Zieliński nowym posłem PiS. Zajmie miejsce po Adamie Abramowiczu

Tomasz Zieliński jest powiatowym radnym PiS z Tomaszowa Lubelskiego. W Sejmie zasiądzie na miejscu Adama Abramowicza, który w związku z powołaniem na Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw zrzekł się mandatu posła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Zieliński zastąpi w Sejmie Adama Abramowicza (na zdjęciu)
Tomasz Zieliński zastąpi w Sejmie Adama Abramowicza (na zdjęciu) (East News, Fot: MACIEJ MACIERZYNSKI/REPORTER)
d25u72j

Tomasz Zieliński w wyborach parlamentarnych w 2015 r. zdobył 5344 głosy. Był to dziewiąty wynik na liście PiS w okręgu wyborczym obejmującym m.in. Zamość, Białą-Podlaską czy Tomaszów Lubelski. Lokalny polityk otwiera z tym wynikiem listę działaczy PiS, którzy nie dostali się do Sejmu z okręgu wyborczego nr 7. Dlatego po rezygnacji z mandatu przez posła przez Adama Abramowicza, to własnie on zajmie jego miejsce.

- Zapewne przyjmę mandat, ale czekam jeszcze na oficjalną wiadomość z Państwowej Komisji Wyborczej. Wówczas będę komentować – powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską Tomasz Zieliński z PiS.

Powiatowy radny PiS przyznał, że zaczyna już odbierać telefony z gratulacjami. Zapytany, co chciałby robić w Sejmie stwierdził, że nie chce jeszcze mówić o swoich planach, bo wciąż czeka na decyzję PKW.

d25u72j

Zobacz także: Kukiz: pytania prezydenta Dudy to kpina z narodu

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d25u72j

Podziel się opinią

Share
d25u72j
d25u72j