Trwa ładowanie...

Tomasz Grodzki przyznaje się do "błędu". "Mogę za to przeprosić"

- Mam do siebie żal, że to powiedziałem - stwierdził Tomasz Grodzki. Marszałek Senatu nie wytrzymał napięcia związanego z atakami na jego osobę. Przyznał, że w emocjach pozwolił sobie na zbyt daleko idące porównanie.
Share
Tomasz Grodzki mierzy się z oskarżeniami o branie łapówek
Tomasz Grodzki mierzy się z oskarżeniami o branie łapówekŹródło: PAP, Fot: Marcin Bielecki
d3p6mjt

- Doświadczam tego, czego wielu ludzi w Polsce już doświadczało. Doświadczam nienawiści, zorganizowanego hejtu, tak jak w większym stopniu doświadczał Paweł Adamowicz czy ksiądz Jerzy Popiełuszko - powiedział Tomasz Grodzki.

Słowa marszałka Sejmu nie spotkały się ze zrozumieniem. "Nie podobają mi się ataki na Tomasza Grodzkiego. Dawałem temu wielokrotnie wyraz. Ale nie podoba mi się też, gdy prof. Grodzki porównuje swoją sytuację do Pawła Adamowicza i Jerzego Popiełuszki" - napisał na Twitterze dziennikarz Patryk Słowik.

d3p6mjt

W programie portalu rp.pl "#RZECZoPOLITYCE" marszałkowi wypomniano tę wypowiedź. - W emocjach to powiedziałem. To rzeczywiście była przesada. Mam do siebie żal - stwierdził Grodzki. Prowadzący rozmowę dziennikarz Jacek Nizinkiewicz podkreślił, że wiele osób poczuło się urażonych jego słowami.

Zobacz też: Kolejna wpadka PO-KO w Sejmie. Tłumaczenie Cezarego Tomczyka

Tomasz Grodzki mówi o swoim błędzie

- Mogę ich za to przeprosić. Nie wstydzę się przyznać do błędu - stwierdził marszałek Senatu.

d3p6mjt

Tomasz Grodzki jest oskarżany o branie łapówek za leczenie. Marszałek od początku konsekwentnie temu zaprzecza. - Przez lata nie było żadnych wątpliwości co do mojej postawy etycznej. Po wyborze na marszałka pod moim adresem zaczęły pojawić się haniebne oskarżenia - zauważył w trakcie jednej z konferencji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3p6mjt

Podziel się opinią

Share
d3p6mjt
d3p6mjt
Więcej tematów