Były minister skarbu w rządzie Tuska zostanie sekretarzem Warszawy
Jak nieoficjalnie dowiedziała się WP, nowym sekretarzem w stołecznym ratuszu zostanie Włodzimierz Karpiński. To polityk od 2001 roku związany z Platformą Obywatelską, były minister skarbu w rządach Donalda Tuska i Ewy Kopacz i obecnie prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Warszawie.