Dziennikarze TVP zwyzywani przed Sejmem. "Odpuść, do g... się nie przemawia"
Niektórym uczestnikom demonstracji przed Sejmem wyraźnie nie spodobała się obecność dziennikarzy publicznej telewizji. Doszło do awantury, podczas której dziennikarze zostali obrzuceni wyzwiskami. "Szoruj stąd!", "śmieciarze", "odpuść, do g... się nie przemawia" - usłyszeli od uczestników demonstracji.