Trwa ładowanie...
d41bkvh

Świebodzice: obława na mężczyznę podejrzanego o zabójstwo

• Na terenie Świebodzic trwa policyjna obławę na mężczyznę podejrzanego o zabójstwo
• 29-letniego Grzegorza Zgrzebnickiego szuka ok. 100 funkcjonariuszy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poszukiwany Grzegorz Zgrzebnicki
Poszukiwany Grzegorz Zgrzebnicki (Fot: Policja)
d41bkvh

Do zabójstwa doszło w nocy z 9 na 10 lipca w Świebodzicach. Jednak zbrodnię odkryto kilka godzin później, gdy w mieszkaniu kamienicy przy ul. Mikulicza znaleziono zwłoki 23-letniego mężczyzny. W trakcie sekcji zwłok biegły ocenił: pokrzywdzonemu zadano ok. 30 ran kłutych w okolicach klatki piersiowej, szyi i prawego uda.

Podejrzany o zabójstwo to 29-letni Grzegorz Zgrzebnicki. Już wcześniej prokuratorzy wydali postanowienie o postawieniu mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Później policjanci opublikowali wizualizacje wizerunku podejrzanego.

 Poszukiwany Grzegorz Zgrzebnicki (fot. / Policja )
(Poszukiwany Grzegorz Zgrzebnicki (fot. / Policja ))

W środę funkcjonariusze otrzymali informację o tym, że poszukiwany listem gończym mężczyzna może przebywać na terenie Świebodzic. Zorganizowano policyjną obławę. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że mężczyzna może ukrywać się na terenie Świebodzic. Poszukiwania prowadzone są na rozległym terenie - mówi asp. sztab. Grzegorz Oleśkiewicz ze świdnickiej policji.

Przeczesywany jest teren od ul. Ofiar Oświęcimskich po ogródki działkowe i lasy w okolicach Świebodzic. W akcji jest ok. 100 policjantów i śmigłowiec.

d41bkvh

Podziel się opinią

Share
d41bkvh
d41bkvh