Trwa ładowanie...

"Stare, brzydkie baby" za opozycją, "młode, ładne" za PiS? Wpis dziennikarza oburza

Jak wygląda wojna przeciwników PiS z rządzącymi? Swoją specyficzną wizję przedstawił w mediach społecznościowych prawicowy dziennikarz Rafał Ziemkiewicz. "Stare, brzydkie baby wulgarnie atakują młodą i ładną. Archetypiczny obraz wojny antyPiSu z PiS" - pisał na Twitterze.

"Stare, brzydkie baby" za opozycją, "młode, ładne" za PiS? Wpis dziennikarza oburzaŹródło: PAP
d33ffod
d33ffod

"Nie odzywaj się do byle g... bo śmierdzi", "Nie wstyd pani pracować w gadzinówce?" - takie słowa usłyszała dziennikarka od zwolenniczek Obywateli RP w minioną sobotę.

Kilkadziesiąt osób na Krakowskim przedmieściu zakłóciło obchody miesięcznicy smoleńskiej. Usiedli na jezdni, próbując w ten sposób zatrzymać przemarsz przed Pałac Prezydencki. Policja usunęła kontrmanifestantów z trasy marszu.

Ziemkiewicz bulwersuje

Na słowa zwolenniczek Obywateli RP pod adresem dziennikarki ostro zareagował Rafał Ziemkiewicz. Przedstawił przy okazji swoją wizję rywalizacji opozycji i partii rządzącej.

d33ffod

"Stare, brzydkie baby wulgarnie atakują młodą i ładną. Archetypiczny obraz wojny antypisu z PiS" - w ten sposób w niedzielny wieczór skomentował zajście.

O poranku nie cofnął swoich słów. Dodał za to zdjęcie zwolenniczek byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego i porównał je ze zdjęciem młodych kobiet w koszulkach z napisami "Młodzież Wszechpolska", "Narodowe Siły Zbrojne" i znakiem Polski Walczącej.

Sieć zareagowała

Wpis natychmiast wywołał liczne komentarze.

d33ffod
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33ffod
Więcej tematów