Trwa ładowanie...

"Śmierć Magdy to była zaplanowana akcja, nie wypadek"

- Czuję, że nie jest tak, jak opowiada matka dziecka. Śmierć Magdy nie była dziełem nieszczęśliwego wypadku. To było zaplanowane działanie, za którym stoi jeszcze jedna osoba - mężczyzna, prawdopodobnie z najbliższego otoczenia – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Krzysztof Jackowski, jasnowidz.

Share
"Śmierć Magdy to była zaplanowana akcja, nie wypadek"Źródło: arch. własne
d3y7xe3

W komentarzu udzielonym Wirtualnej Polsce w poniedziałek, jasnowidz mówił, że dziecko nie zostało wywiezione z kraju i przebywa w Sosnowcu. Dodał, że wyjaśnienie tej sprawy bardzo zaskoczy opinię publiczną i nastąpi w niedługim czasie. - Zbyt wiele błędów popełniły osoby, które stoją za zniknięciem dziecka – podkreślał.

W nieopublikowanym przez nas fragmencie twierdził, że zagadka wyjaśni się bardzo szybko, ale nie będzie mieć szczęśliwego zakończenia, bo dziecko już nie żyje. Wskazywał też, że ciało może znajdować się w miejscu położonym niedaleko starego budynku przemysłowego. Ze względu na dobro rodziny i fakt, że sprawa jest bardzo zagadkowa nie zdecydowaliśmy się wówczas na opublikowanie wizji Jackowskiego.

W poniedziałek jasnowidz mówił, że widzi dziecko leżące w prostokątnym pomieszczeniu przypominającym kontener lub zsyp. Teraz potwierdza swoje wcześniejsze spostrzeżenia. – Dziecka nie ma w wodzie, wątpię też by było zakopane w parku. Mam wrażenie, że jest w okolicy jakiegoś piętrowego, opuszczonego zakładu przemysłowego - mówi jasnowidz.

d3y7xe3

Jackowski uważa, że kluczowym elementem w sprawie jest mężczyzna z najbliższego otoczenia Katarzyny. - Ta osoba prawdopodobnie pomogła kobiecie zaplanować, co zrobić z ciałem dziecka po tragicznym zdarzeniu. Śmierć dziecka nie nastąpiła przypadkowo. To była z premedytacją zaplanowana akcja. Myślę, że policjanci już wkrótce postawią zarzuty dwóm osobom - przewiduje Jackowski.

Detektyw Krzysztof Rutkowski powiedział podczas konferencji prasowej, że "jest przekonany co do tego, że dziecko nie żyje, ale nie przesądza, czy był to wypadek czy zabójstwo".

Agnieszka Niesłuchowska, Wirtualna Polska

d3y7xe3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y7xe3
Więcej tematów