Trwa ładowanie...

Śląskie. Wnuczek miał się opiekować babcią, zaatakował ją nożem

Sąd w Będzinie aresztował 23-latka podejrzanego o rozbój oraz znęcanie fizyczne i psychiczne nad 77-letnią babcią. W minioną środę wyrodny wnuczek z nożem w ręce zaatakował kobietę, kradnąc jej reklamówkę z jedzeniem.

Share
Śląskie. Sąd w Będzinie aresztował 23-latka podejrzanego o znęcanie fizyczne i psychiczne nad 77-letnią babcią.
Śląskie. Sąd w Będzinie aresztował 23-latka podejrzanego o znęcanie fizyczne i psychiczne nad 77-letnią babcią.Źródło: Policja Śląska
d2qxhum

23-letni mężczyzna pomieszkiwał od pewnego czasu u swojej 77-letniej babci. Zamiast jednak opieki w zamian za "dach nad głową", awanturował się i wyzywał seniorkę.

- Zachowanie młodego mężczyzny dalekie było jednak od wdzięczności należnej seniorce za ofiarowaną pomoc. Od września ubiegłego roku wnuczek zaczął być agresywny wobec kobiety. Młody mężczyzna często wszczynał awantury, w trakcie których oprócz wulgaryzmów, wyzwisk i gróźb, dochodziło również do rękoczynów – poinformowała śląska policja.

d2qxhum

W minioną środę wyrodny wnuczek zaatakował starszą kobietę. Grożąc użyciem kuchennego noża, skradł 77-latce reklamówkę z jedzeniem.

Wezwana na miejsce zdarzenia policja zatrzymała domowego oprawcę. Na wniosek prokuratury będziński sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące, ale mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

Siemianowice Śląskie. Domowy oprawca znęcał się nad partnerką

Do podobnego zdarzenia doszło niedawno w Siemianowicach Śląskich, gdzie 32-letni mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad swoją partnerką, którą pobił, zabrał jej klucze z mieszkania oraz telefon komórkowy uniemożliwiając wezwanie pomocy.

PiS wspiera o. Rydzyka? Grzegorz Schetyna zapowiada: "Trzeba powiedzieć dość"

Domowy oprawca został tymczasowo aresztowany, był już karany za to samo przestępstwo kierowane do innej, poprzedniej partnerki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2qxhum

Podziel się opinią

Share
d2qxhum
d2qxhum
Więcej tematów