Trwa ładowanie...

Zawiercie. Policja zatrzymała samochód z trzema mężczyznami. Każdy z nich miał coś na sumieniu

Zawierciańscy policjanci zatrzymali do kontroli samochód. Podróżowało nim trzech mężczyzn. Każdy z nich miał coś na sumieniu. Kierowca był pod działaniem środków odurzających, pasażer posiadał przy sobie marihuanę, a trzeci mężczyzna był poszukiwany.

Share
Zawiercie. Jechali jednym samochodem i każdy z nich miał coś na sumieniu.
Zawiercie. Jechali jednym samochodem i każdy z nich miał coś na sumieniu.Źródło: Śląska Policja
d31112t

Policjanci z Zawiercia ustalili, że osoby podróżujące oplem mogą posiadać przy sobie środki odurzające. Mundurowi zauważyli pojazd na ulicy Powstańców Śląskich w Zawierciu. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się pod działaniem alkoholu lub innego podobnie działającego środka. Policjanci zatrzymali do kontroli samochód. Znajdowało się w nim trzech mężczyzn.

Zawiercie. zatrzymani młodzi mężczyźni

Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Badanie narkotesterem wykazało, że 20-letni kierowca wcześniej zażywał narkotyki. Pozostali pasażerowie też nie byli „czyści”. Przy 23-letnim mężczyźnie stróże prawa znaleźli susz roślinny. Przeprowadzony test wykazał, że była to marihuana, z której można było przygotować prawie pięćdziesiąt porcji.

d31112t

Trzeci mężczyzna, 20-latek, natomiast był poszukiwany przez inną jednostkę policji. Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani. Zarówno kierowca, jak i mężczyzna, który posiadał przy sobie środki odurzające, usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. O ich losie zdecyduje wkrótce sąd.

Joanna Mucha dołącza do Polski 2050. "Interesuje nas, jak ma wyglądać kraj po PiS-ie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d31112t

Podziel się opinią

Share
d31112t
d31112t
Więcej tematów