Trwa ładowanie...

Katowice. Dla dobra lokalnej społeczności – praca szuka człowieka

Jest trudna, wymagająca i odpowiedzialna. Najważniejsze jednak, że daje poczucie satysfakcji z tego, że robi się coś dobrego dla innych. Wymaga nie lada zaangażowania i uczciwości, dając w zamian stabilizację.

Share
Straż Miejska w Katowicach szuka chętnych do pracy Straż Miejska w Katowicach szuka chętnych do pracy Źródło: Straż Miejska Katowice, fot: Straż Miejska Katowice
d4l9uxl

Na stronie katowickiej Straży Miejskiej pojawił się komunikat informujący o trwającym naborze. "Interesujesz się bezpieczeństwem publicznym? Chcesz pomagać lokalnej społeczności? Nie boisz się wymagającej i odpowiedzialnej pracy? Szukasz stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę? Komendant Straży Miejskiej w Katowicach uruchomił nabór do pracy w naszej jednostce - mamy 32 etaty"- czytamy w ogłoszeniu.

Kto może ubiegać się o taką posadę? Osoba posiadająca polskie obywatelstwo, która ukończyła 21 lat, z co najmniej średnim wykształceniem, nienaganną opinią i uregulowanym stosunkiem do służby wojskowej. Ważne, by cechowała się dobrą sprawnością fizyczną i nie była karana.

Co otrzyma w zamian? Przyszli funkcjonariusze będą uczyć się sposobów podejmowania interwencji, wezmą udział w szkoleniu podstawowym, podczas którego zdobędą umiejętności zachowania się w ekstremalnych sytuacjach. Poznają też podstawowe zagadnienia z zakresu prawa.

Picie "pod chmurką". Poznań walczy ze spożywaniem alkoholu miejscach publicznych

Na co mogą liczyć? Jak czytamy w komunikacie – na stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2 940,00 zł, dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy, możliwość awansów, dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. "13-tka", bezpłatne szkolenia, świadczenia socjalne, preferencyjne ubezpieczenia grupowe oraz bezpłatne zajęcia z taktyk interwencji.

d4l9uxl

Dokumenty można składać w siedzibie katowickiej Straży Miejskiej w Katowicach, w godz. 6 – 18, w nieprzekraczalnym terminie do 18 października 2021r. Ważne, by oferta pracy wraz z dokumentami była w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu kontaktowego osoby składającej ofertę wraz z adnotacją: "Nabór nr KS.110.3.2021 z dnia 1 października 2021 r. na stanowisko urzędnicze: strażnik miejski - aplikant Straży Miejskiej w Katowicach".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4l9uxl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4l9uxl
d4l9uxl
Więcej tematów