Trwa ładowanie...

Bytom. Miasto przyznało nagrody dla uzdolnionych uczniów

86 uczniów, którzy mogą poszczycić się ponadprzeciętnymi osiągnięciami w nauce otrzymało nagrody prezydenta Bytomia.

84 najzdolniejszych uczniów otrzymało nagrodę prezydenta Bytomia.84 najzdolniejszych uczniów otrzymało nagrodę prezydenta Bytomia.Źródło: UM Bytom, fot: UM Bytom
d291fwx
d291fwx

Prezydent Mariusz Wołosz spotkał się z laureatami w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego, gdzie wręczył nagrody 26 uczniom. Wśród wyróżnionych znalazło się 20 uczniów SMS przy ul. Tarnogórskiej, a także dwoje uczniów z SP 36, SP 43 oraz uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej STO i SP 38.

- Gratuluję wam i jestem dumny, że nasze miasto ma tak zdolnych, młodych ludzi. Koncentrujcie się na nauce i rozwijaniu swoich pasji, uprawiajcie sport, bo to wielka przygoda – mówił Wołosz, składając gratulacje wszystkim laureatom.

Podobne uroczystości odbyły się także w I Liceum Ogólnokształcącym, w Szkole Podstawowej nr 54 oraz w V Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego. W sumie nagrodzono 84 uczniów.

d291fwx

O tym, kto otrzyma nagrodę prezydenta zadecydowały przede wszystkim dobre wyniki w nauce oraz znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na szczeblu wojewódzkim, krajowym lub międzynarodowym. Uczniowie musieli się też wykazać dobrą opinią i uznaniem w środowisku szkolnym.

Koronawirus. W Polsce już są wybierani pacjenci do intensywnej terapii. "To racjonalne decyzje"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d291fwx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d291fwx
Więcej tematów