Trwa ładowanie...
d3pqyb1

Sikorski i Komorowski ruszają do boju

Kampania prawyborcza w Platformie Obywatelskiej rusza na całego. Obaj kandydaci - Radosław Sikorski i Bronisław Komorowski napisali listy do wyborców - pisze dziennik "Polska". Kandydaci mają też już niewielkie sztaby. Po niedzieli obaj mają ruszyć w teren.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sikorski i Komorowski ruszają do boju
(WP.PL)
d3pqyb1

Dziennik "Polska" dotarł do listu Radosława Sikorskiego. Nawołuje w nim do wysłania "sygnału, że wszyscy członkowie Platformy mają równe prawa". Snuje wizję Polski "dynamicznej i konkurencyjnej, kraju sukcesu gospodarczego i bezprzykładnego awansu cywilizacyjnego. Kraju ludzi młodych, coraz lepiej wykształconych, władających językami". Równocześnie Sikorski przypomina o "tragifarsie, jaką były i są rządy braci Kaczyńskich".

Według gazety, nie wszyscy w PO są entuzjastami prawyborów. Władysław Bartoszewski wzywał na przykład Sikorskiego do wycofania się z konkurencji ze starszym od niego Komorowskim.

Natomiast politycy PiS bagatelizują prawybory. Według Marka Migalskiego, są one tylko pozorem, dzięki któremu Donald Tusk może uchylić się od odpowiedzialności za przyszły wynik kandydata.

d3pqyb1

Podziel się opinią

Share

d3pqyb1

d3pqyb1
Więcej tematów