ycipk-4bp7yh

Seksafera z Niesiołowskim. Wyciekły zeznania prostytutek

Nie milkną echa zarzutów ws. afery, którą służby wiążą ze Stefanem Niesiołowskim. Nagrania wideo i zapis rozmów telefonicznych to nie wszystko. Z prokuratury wyciekły zeznania prostytutek, z którymi - zdaniem śledczych - miał spotykać się polityk opozycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stefan Niesiołowski (klub PSL-UED) zapowiedział się, że zrzeknie się immunitetu
Stefan Niesiołowski (klub PSL-UED) zapowiedział się, że zrzeknie się immunitetu (East News, Fot: Agnieszka Śnieżko)
ycipk-4bp7yh

Seksafera wybuchła po tym, jak Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało trzech przedsiębiorców z Łódzkiego. Prokuratura potwierdziła, że w sprawę zamieszany jest poseł Stefan Niesiołowski. Śledczy uważają, że polityk w zamian za załatwianie intratnych kontraktów miał finansowane seksspotkania. Niesiołowski zaprzecza tym oskarżeniom i zarzuca służbom, że wymyśliły wszystko, aby "przykryć" aferę z nagraniami Jarosława Kaczyńskiego.

Śledczy mają jednak zeznania prostytutek, z którymi miał się spotykać. - Przyjeżdżał jak do haremu. Nie miał nawet odruchu, żeby zostawić jakieś pieniądze ekstra - słowa jednej z kobiet cytuje "Super Express".

Druga prostytutka wspomina, że polityk po spotkaniu pisał do niej, żeby oglądała go w telewizji.

ycipk-4bp7yh

Jak podaje dziennik, kobiety liczyły początkowo na "napiwki", ale prośby skończyły się skargą ze strony Niesiołowskiego i reprymendą ze strony płacących za usługi przedsiębiorców. Z zeznań kobiet wynika też, że spotkania z politykiem zaczynały się zazwyczaj od posiłku.

"On by non stop to robił, jakby mógł"

Jak ustaliła Wirtualna Polska, biznesmeni którzy mieli "sprezentować" posłowi Stefanowi Niesiołowskiemu prostytutki, mieli dostawać intratne kontrakty na dostawy do Zakładu Chemicznego w Policach. Żaden z nich nie był związany z branżą chemiczną.

ycipk-4bp7yh

Przedsiębiorców, którzy mieli spełniać zachcianki polityka, wybujałe potrzeby parlamentarzysty z czasem zaczęły irytować. Wirtualna Polska dotarła do nagranych przez służby rozmów. Co na nich słychać? Przesadza, kur… Przesadza no, kur… Bez przesady, ja pierd… On to kur…, by non stop to robił, jakby mógł - irytował się jeden z biznesmenów. - Ale jaki on jurny jest, nie? - odpowiadał drugi.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Seksafera ze Stefanem Niesiołowskim. Szef KPRM: to byłby upadek legendy

ycipk-4bp7yh
ycipk-4bp7yh
ycipk-4bp7yh