Trwa ładowanie...

Sękocin Stary. Karambol 10 samochodów na S7

Sękocin Stary. Na drodze S7 w powiecie pruszkowskim doszło do karambolu. W zdarzeniu brało udział 10 samochodów. Na miejsce wezwano służby.
Share
Sękocin Stary. Karambol 10 samochodów na S7
Sękocin Stary. Karambol 10 samochodów na S7 Źródło: Facebook.com, Fot: OSP Falenty
d2bxa7t

Sękocin Stary (woj. mazowieckie) - to tu w poniedziałek 18 stycznia doszło do gigantycznego karambolu, w którym brało udział 10 pojazdów.

Sękocin Stary. Karambol na S7. Zderzenie 10 samochodów

Pierwsze zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do stanowiska kierowania w Pruszkowie około godziny 16.

d2bxa7t

- Na drodze S7 doszło do kolizji 10 aut, spośród których dwa wymagały działań z naszej strony i ich zabezpieczenia - przekazał w rozmowie z serwisem tvnwarszawa.pl Karol Kroć z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Dobitny sondaż dla KO. Komentarz Michała Szczerby

Jak dodał, w wyniku karambolu w Sękocinie Starym nie ucierpiał żaden pasażer ani kierowca. - Na miejsce zadysponowane zostały wszystkie służby: straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe oraz służba drogowa - zaznaczył strażak z Pruszkowa.

d2bxa7t

Sękocin Stary. Karambol na S7 i kilka kolizji. Policja tłumaczy

Wcześniej Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała o karambolu na S7 z udziałem 13 pojazdów. Informację sprecyzowała jednak policja.

- Chodzi o zdarzenia w obrębie jednego skrzyżowania: Alei Krakowskiej z ulicami Braci Leśnej i Słonecznej. Na tym odcinku trasy od godziny 12.25 odnotowaliśmy już kilkanaście kolizji - przekazała w rozmowie z tvnwarszawa.pl Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

- Po godzinie 16 trzy były jeszcze w trakcie obsługi, a kolejne cztery oczekiwały na obsługę - dodała Putyra.

d2bxa7t

Z informacji policji również wynika, że w wyniku zdarzeń na drodze S7 nikt nie odniósł poważniejszych ran. Na miejscu przez kilka godzin trwały spore utrudnienia w ruchu.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2bxa7t

Podziel się opinią

Share
d2bxa7t
d2bxa7t
Więcej tematów