Trwa ładowanie...
d3cekyd

Rok temu TVP usunęło serduszko WOŚP. Teraz Arkadiusz Myrcha przekazuje je na licytację

Jak zapowiedział, tak zrobił. Poseł PO przekazał na licytację słynne serduszko, którego nie chciała pokazać TVP. "Pomóżmy uczynić WOŚP jeszcze więcej dobra! Chodzi o zdrowie i życie dzieci" - zaapelował.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polityk przekazał słynne serduszko na licytację
Polityk przekazał słynne serduszko na licytację (Agencja Gazeta, Fot: Grażyna Marks)
d3cekyd

Podczas ubiegłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Telewizja Polska jakby zapomniała o tym wydarzeniu. Tematowi imprezy w głównym wydaniu "Wiadomości" poświęcono tylko 14 sekund. Potem doszło także do "afery serduszkowej".

Kiedy Arkadiusz Myrcha udzielał komentarza TVP 3 Bydgoszcz, miał na kurtce przyklejone serduszko WOŚP. Jednak w materiale opublikowanym przez Telewizję symbolu jednak nie widać.

d3cekyd

Zniknięcie serduszka to robota Belzebuba?

Myrcha, zapytany o to, czy ktoś kazał mu odkleić serduszko, zaprzeczył, a o całej sprawie napisał: "Żenujące, niskie, małostkowe i zwyczajnie chamskie! Wymazać na montażu serduszko WOŚP. Konsekwencje chorej polityki". "TVP może milion razy wymazywać serduszka WOŚP w swoich materiałach. I tak będziemy nosić je dumnie! Precz z propagandą!" - dodał w kolejnym wpisie

Na reakcję Kurskiego nie trzeba było długo czekać. Prezes TVP zaprzeczył insynuacjom o wycinanie serduszek i zasugerował, że "tajemnicze" zniknięcie z kurtki posła to "robota Belzebuba".

d3cekyd

Poseł PO zapowiedział, że serduszko trafi na licytację WOŚP i tak się właśnie stało.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra 14 stycznia na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków. To będzie 26 finał tej imprezy.

d3cekyd

Podziel się opinią

Share

d3cekyd

d3cekyd
Więcej tematów