Trwa ładowanie...
d48lqsu

Robert Makłowicz pochwalił się zdjęciem. Internauci rozczarowani

"Nie spodziewałem się tego po panu" - piszą internauci. Tak komentują zdjęcie opublikowane przez Roberta Makłowicza. Nie podoba im się, że krytyk kulinarny i podróżnik obnosi się ze swoimi poglądami politycznymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Chorwacji Makłowicz spotkał Polaków
W Chorwacji Makłowicz spotkał Polaków (Facebook.com)
d48lqsu

Robert Makłowicz odwiedził Chorwację, gdzie spotkał Polaków. Postanowił uwiecznić tę chwilę. Wykonane zdjęcie zamieścił w mediach społecznościowych.

"Serdecznie dziękuję za dzisiejsze spotkanie w Kunie, było nas więcej, niźli husarii pod Kircholmem. Mówiliśmy głównie o Dalmacji i ją sławili, ale i o Ojczyźnie pamiętali, co widać na jednej z odbitek dagerotypu. Hvala Vama!" - napisał Robert Makłowicz.

Nie komentarz, ale jednakowe koszulki, jakie mają na sobie osoby na zdjęciu, poruszyły internautów.

"Zdjęcie naprawdę niepotrzebne... Żeby mieszać dobrą kuchnię i ogładę towarzyską z tymi oszołomami. Nie spodziewałem się tego po panu" - napisał jeden z użytkowników Facebooka. Kolejny podkreślił, że każdy ma prawo do swoich poglądów, ale osoby publiczne muszą pamiętać, że wśród fanów mają osoby o różnych preferencjach politycznych. Jeszcze inni grożą, że jeśli Makłowicz zamieści jeszcze raz podobny post, przestaną obserwować jego profil.

d48lqsu

Zobacz także: #JedziemyWPolskę. Nowy cykl Wirtualnej Polski

Wśród internautów znaleźli się też tacy, którzy żartowali: "Przepraszam bardzo, jak można gotować, kiedy w Polsce łamana jest konstytucja?!". I tacy, którzy stanęli w obronie Makłowicza: "Kiedy łamana jest konstytucje każdy głos jest wyjątkowo ważny. Jeśli tylko się odważył zademonstrować poglądy bardzo dobrze. Teraz, gdzie tylko można, trzeba o tym mówić i robić raban. Nie oddzielałbym kuchni od polityki, kiedy ktoś tak znany może dołączyć jako twarz stawiająca tamę rozwalaniu kraju na każdym froncie. Kropka".

Przypomnijmy, że Makłowicz rozstał się z TVP - gdzie pracował przez wiele lat - w nie najlepszych okolicznościach.

d48lqsu

Podziel się opinią

Share

d48lqsu

d48lqsu
Więcej tematów