Trwa ładowanie...
d47d6av

Robert Makłowicz zarzucił TVP manipulowanie wypowiedzią kucharza. Telewizja odpowiada

TVP odpiera zarzuty Roberta Makłowicza. Kucharz, który wystąpił w spocie wizerunkowym telewizji, uważa, że nadawca użył jego wypowiedzi „smakuje wyłącznie słodko i doskonale” w taki sposób, jakby "prawił mu komplementy". Zdaniem TVP problem nie istnieje, bo Makłowicz "nie opisuje stanu faktycznego".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Makłowicz
Robert Makłowicz (PAP, Fot: Jan Bogacz)
d47d6av

"Kwestia wypowiadana przez Pana Roberta Makłowicza jest jego autorstwa i została zaakceptowana przez reżysera przedmiotowego spotu. W tym kontekście wpis Pana Makłowicza nie opisuje stanu faktycznego" komentuje zarzuty Roberta Makłowicza w oświadczeniu przesłanym portalowi proto.pl TVP.

Telewizja dodaje, że każda z osób, które wzięły udział w nagraniu, została poinformowana o tym, że materiał zostanie wykorzystany w spocie wizerunkowym TVP. Takie tłumaczenie nie jest zgodne z tym, co na Facebooku przekazał Makłowicz.

d47d6av

Szanowni Państwo, MOJA WYPOWIEDŹ W TVP ZOSTAŁA ZMANIPULOWANA Z pewnym opóźnieniem, wywołanym...

Opublikowany przez Robert Makłowicz na 12 marca 2017

Kucharz zarzuca telewizji, że słowa, które wykorzystała, dotyczyły wyłącznie programu "Bake off - Ale ciacho", ale bez jego wiedzy zostały wykorzystane w innym kontekście i nie było jego intencją "prawienie komplementów" pod adresem całej TVP.

Robert Makłowicz prowadzi w TVP program kulinarny "Makłowicz w podróży".

d47d6av

Podziel się opinią

Share

d47d6av

d47d6av
Więcej tematów