Trwa ładowanie...
radom

Radom: areszt dla 32-letniego żołnierza. Usłyszał zarzut zabójstwa żony

32-letni żołnierz z Radomia został w sobotę tymczasowo aresztowany w związku z przedstawionym mu zarzutem zabójstwa żony - poinformowała prokuratura. Mężczyzna w czwartek sam zgłosił się na policję.

Share
Radom: areszt dla 32-letniego żołnierza. Usłyszał zarzut zabójstwa żony
Źródło: flickr.com, fot: houstondwiPhotos mp
davmzbw

Marcin Z., 32-letni żołnierz z Radomia, pojawił się na komendzie miejskiej w czwartek rano. Oficer 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu przekazał policjantom informację o konflikcie z żoną. Gdy funkcjonariusze zjawili się w mieszkaniu wojskowego, znaleźli ciało kobiety.

Mężczyznę zatrzymano. Pobrano mu krew do badań - wykryto w niej 1,5 promila alkoholu. Po przewiezieniu do Warszawy, żołnierz usłyszał zarzut zabójstwa. Nie przyznał się jednak do jego popełnienia.

Prokuratura nie ma watpliwości, że 28-letnia Edyta Z. została zamordowana. Jej ciało przetransportowano do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Choć prokuratura nie podaje informacji na temat przyczyny śmierci 28-letniej kobiety, według lokalnych mediów mogła zostać uduszona.

Według ustaleń śledczych 32-latek nie miał problemów w jednostce, w której służył. Wraz z żoną i córką mieszkał na osiedlu Michałów w Radomiu. W momencie wejścia do lokalu funkcjonariuszy dziewczynka była w przedszkolu.

Źródło: rmf24.pl

davmzbw

Podziel się opinią

Share
davmzbw
davmzbw
Więcej tematów