Samochód uderzył w autobus. Kierowca był pod wpływem psychotropów
W poniedziałek wieczorem w Alejach Ujazdowskich w Warszawie mercedes zderzył się z autobusem miejskim. Dwie osoby podróżujące komunikacją miejską zostały lekko ranne. 19-letni kierowca prowadził samochód pod wpływem środków psychoaktywnych i bez uprawnień.
W poniedziałkowy wieczór w Alejach Ujazdowskich w Warszawie doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i autobusu miejskiego.
Do zderzenia doszło około godziny 20.30 w pobliżu skrzyżowania Alej Ujazdowskich z ulicą Matejki. - Uczestniczyły w nim osobowy mercedes oraz autobus miejski. Dwóch pasażerów autobusu odniosło drobne obrażenia - powiedział TVN24 aspirant Paweł Redzik z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Wielka tragedia w Lizbonie. "Doszło do zaniedbań"
Samochód uderzył w autobus
Na zdjęciach opublikowanych przez telewizję widać, że po uderzeniu mercedes wypadł z jezdni i zatrzymał się na pasie zieleni. Na miejscu pracowali strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Jak dodał asp. Redzik, strażacy zajęli się zabezpieczeniem miejsca wypadku, odłączeniem akumulatorów oraz usunięciem płynów eksploatacyjnych z jezdni.
- Kierujący mercedesem 19-latek prowadził pojazd pod wpływem środków psychoaktywnych i bez uprawnień - poinformował podkomisarz Jacek Wiśniewski z Komendy Stołecznej Policji. Mężczyzna odniósł obrażenia, udzielono mu pomocy medycznej, a następnie został zatrzymany.
Źródło: TVN24