Trwa ładowanie...
d3xakwe

Psy zagryzły młodego chłopaka. Znamy termin sekcji zwłok

- Mężczyzna znaleziony na terenie strefy przemysłowej miał rany kąsane i szarpane, ale bezpośrednią przyczynę śmierci wykaże dopiero sekcja zwłok. Wiemy już, że jest to 26-letni mieszkaniec Nowej Soli - informuje WP oficer prasowy KPP w Nowej Soli st. sierż. Justyna Sęczkowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Być może nagrania z kamer pomogą ustalić dokładny przebieg zdarzeń
Być może nagrania z kamer pomogą ustalić dokładny przebieg zdarzeń (Fotolia)
d3xakwe

Ciało zagryzionego mężczyzny zostało znalezione w sobotę 3 lutego na terenie jednej z firm w strefie przemysłowej przy ulicy Składowej. Teren jest ogrodzony i pilnują go cztery psy. 26-latek wszedł najprawdopodobniej na teren zakładu i wtedy został przez nie zaatakowany.

- Śledczy przesłuchują świadków, w tym stróża, który nocą pilnuje tego terenu - mówi nam prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Co działo się przed pogryzieniem przez psy? Atak zwierząt mógł być przecież dopiero efektem wcześniejszych tragicznych zdarzeń. - Odpowiedź na te wątpliwości dadzą dopiero wyniki sekcji zwłok. Zostanie ona przeprowadzona najprawdopodobniej już w poniedziałek - dodaje Fąfera.

d3xakwe

Zakład ogrodzony jest płotem

Policja informuje, że zgłoszenie o sprawie otrzymała w sobotę około godziny 13. - Oprócz przesłuchań świadków, funkcjonariusze zabezpieczają też monitoring. Być może nagrania z kamer pomogą ustalić dokładny przebieg zdarzeń - stwierdza Justyna Sęczkowska z KPP w Nowej Soli.

Na ciele chłopaka stwierdzono liczne rany kąsane i szarpane. Psy, które pilnują terenu to mieszańce. Zakład ogrodzony jest płotem.

Psy śledcze w Polsce. Tak wygląda ich praca:

d3xakwe

Podziel się opinią

Share

d3xakwe

d3xakwe
Więcej tematów