Trwa ładowanie...
d1xq0ax

Prestiżowy adres Ryszarda Petru. Nowa siedziba

Mogło się wydawać, że utrata subwencji budżetowej przez Nowoczesną wpędzi partię w kłopoty, także lokalowe. Tymczasem ugrupowanie Ryszarda Petru po opuszczeniu luksusowej siedziby przy ul. Mokotowskiej znalazło biuro w jeszcze bardziej atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prestiżowy adres Ryszarda Petru. Nowa siedziba
(PAP)
d1xq0ax

Nowy lokal dla Biura Krajowego partia otrzymała od Urzędu Dzielnicy Śródmieście - informuje "Fakt". To ponad 262 m kw. w budynku przy Nowym Świecie, jednej z najdroższych ulic w stolicy.

Według analityków z Cushman & Wakefield Nowy Świat to 40. wśród najdroższych ulic handlowych świata. Średni czynsz roczny określono na 1080 euro za metr. Jak zauważa gazeta, gdyby te stawki obowiązywały Nowoczesną, to co miesiąc za nowe biuro musiałaby płacić niemal 100 tys. zł.

Zobacz też: Wpadki i lapsusy Ryszarda Petru

Jednak partia Petru skorzysta z preferencyjnych stawek określonych w uchwale dzielnicy z kwietnia tego roku. To tylko 13,9 zł za m kw., co oznacza dla Nowoczesnej duże oszczędności.

Paulina Hennig-Kloska, rzecznika Nowoczesnej zapytana przez "Fakt" o okoliczności przeprowadzki, poprosiła o czas na odpowiedź

Źródło: fakt.pl

d1xq0ax

Podziel się opinią

Share
d1xq0ax
d1xq0ax
Więcej tematów