Trwa ładowanie...
d4apeoj

Poszukiwany udzielał wywiadu w telewizji. Został zatrzymany po wyjściu z budynku

Policjant jednej z małopolskich komend podczas oglądania telewizji zauważył mężczyznę poszukiwanego przez prokuraturę. Szybko zadzwonił do kolegów z Warszawy. Poszukiwany został zatrzymany tuż po udzieleniu wywiadu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjant zauważył poszukiwanego mężczyznę udzielającego wywiadu w telewizji
Policjant zauważył poszukiwanego mężczyznę udzielającego wywiadu w telewizji (WP.PL)
d4apeoj

Do sytuacji doszło 18 września. Funkcjonariusz małopolskiej komendy wojewódzkiej zauważył, że w programie na żywo występuje mężczyzna poszukiwany przez Prokuraturę. Policjant błyskawicznie przekazał tę informację do Komendy Stołecznej Policji. Istniała obawa, że mężczyzna opuści budynek telewizji przed przyjazdem służb.

Innym gościem tego samego programu był Rzecznik Prasowy Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka, który został poproszony o pomoc w zatrzymaniu poszukiwanego. Rzecznik KGP ustalił, że do studia prowadzą jedynie windy i podjął decyzję, aby zatrzymania dokonać zaraz po wyjściu gościa telewizyjnego ze studia. Wiadomość o poszukiwaniach była trzymana w dyskrecji.

d4apeoj

Cała akcja miała na celu uniknąć zamieszania, które mogłoby pojawić się w programie emitowanym "na żywo". Na miejscu zdarzenia szybko pojawili się stołeczni mundurowi i wspólnie z rzecznikiem dokonali zatrzymania. Poszukiwany został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji w Warszawie. Dalsze czynności były wykonywane na polecenie Prokuratury.

Zobacz też: Dziennikarka wzięła ślub z partnerką. Polski sąd zajął stanowisko

d4apeoj

Źródło: policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d4apeoj

d4apeoj
d4apeoj
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów