Trwa ładowanie...

Policja zatrzymała gościa weselnego. Był poszukiwany dwoma listami gończymi

Policja w okolicach Piły ujęła 49-letniego mężczyznę podczas przyjęcia weselnego. Zatrzymany był od kilku miesięcy poszukiwany dwoma listami gończymi. Teraz spędzi kilka lat za kratkami.

Share
Policja zatrzymała gościa weselnego. Był poszukiwany dwoma listami gończymi
Źródło: PAP, Fot: Darek Delmanowicz
d3ruxpl

Do zatrzymania doszło w miejscowości Kaczory niedaleko Piły, na północy województwa wielkopolskiego. Jak poinformowała Wirtualną Polskę Żaneta Kowalska, oficer prasowy komendy powiatowej policji w Pile, za poszukiwanym wystawiono dwa listy gończe w celu osadzenia w zakładzie karnym. - Mężczyzna odpowie za popełnione przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece - mówi rzecznik komendy.

Na trop poszukiwanego 49-latka wpadł jeden z funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Wyrzysku. W czasie wolnym ustalił, że mężczyzna powinien pojawić się na przyjęciu weselnym w Kaczorach. Policjant doprecyzował szczegóły i potwierdził obecność poszukiwanego na weselu. W działanie, oprócz policji z Wyrzyska zaangażowali się także funkcjonariusze z Piły i Ujścia.

d3ruxpl

Policjanci dotarli na salę weselną przed 22.00. Podczas gdy impreza trwała w najlepsze, kilku funkcjonariuszy weszło dyskretnie do środka i wyprowadziło poszukiwanego, tak, aby nie przestraszyć gości. Jak podała oficer prasowy komendy powiatowej w Pile, mężczyzna był spokojny i nie stawiał oporu. - Jak ustalono, nie ma on aktualnie stałego miejsca zamieszkania. Za więziennymi kratami spędzi kilka najbliższych lat - dodała.

Zobacz także: Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości? Szef KPRM zabrał głos

Źródło: Policja Wielkopolska

d3ruxpl

Podziel się opinią

Share
d3ruxpl
d3ruxpl
Więcej tematów