Trwa ładowanie...
d4813ps

Poruszający apel mamy 10-letniej Ady. Prosi internautów o jedną, prostą rzecz

"Moja córeczka Adrianna 17 września ma 10 urodziny i tak sobie myślę, może ktoś chciałby wysłać jej urodzinową kartkę z tej okazji" - napisała mama Ady na Facebooku, załączając zdjęcie córeczki bawiącej się z kotem. Post natychmiast podbił serca internautów, którzy komentują, udostępniają i masowo wysyłają kartki do przyszłej jubilatki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcia opublikowane przez mamę Ady.
Zdjęcia opublikowane przez mamę Ady. (Facebook.com)
d4813ps

Ada urodziła się z zespołem Downa. Jest niezwykle pozytywną dziewczynką, która kocha zwierzęta. "Ada każdego dnia robi spacer do skrzynki, aby sprawdzić, czy nie przyszedł jakiś list, niestety przynosi tylko rachunki, nasze albo sąsiadów" - napisała pani Angelika na Facebooku - "Myślę, że bardzo by się ciszyła, gdyby coś było zaadresowane do niej" - kontynuowała, zachęcając internautów do wysyłania kartek, na podany w poście adres.

Apel pani Angeliki okazał się niezwykle skuteczny. Już po trzech dniach mama Ady pochwaliła się zdjęciem pierwszych listów dla córki.

Choć do urodzin dziewczynki został ponad tydzień, kartek i upominków z każdym dniem przybywa coraz więcej. "Moja starsza córka policzyła kartki, jest ich 260!!!! Wszystkie bardzo, bardzo dziękujemy!" - napisała szczęśliwa mama.

d4813ps

Podziel się opinią

Share

d4813ps

d4813ps
Więcej tematów