Qaqwqwrqw

Politycy PiS i Porozumienia na zabawie ze striptizem

Kontrowersje po górniczej biesiadzie kobiecej w Boguszowie-Gorcach. Po raz pierwszy w historii w programie znalazł się męski stripriz, a w zabawie uczestniczyli też konserwatywni politycy z PiS i partii Gowina z Dolnego Śląska - informuje "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Część uczestniczek zabawy jest zniesmaczona występem striptizera
Część uczestniczek zabawy jest zniesmaczona występem striptizera (facebook.com/screen/Centrum Kulturalno-Kongresowe Witold)
Qaqwqwrqw

"Babska biesiada combrowa" w powiecie wałbrzyskim organizowana jest już od ponad 20 lat. W tym roku - nawiązująca do tradycji górniczych - zabawa odbyła się w Centrum Kongresowo-Kulturalnym "Witold" zarządzanym przez miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej z Boguszowa-Gorc.

Jak podaje "GW", w tłustoczwartkowy wieczór było tam ok. stu pań i kilku mężczyzn, a wśród nich rządzący miastem zastępca burmistrza miasta Sebastian Drapał z partii Porozumienie Jarosława Gowina oraz wałbrzyska wicestarosta Iwona Frankowska z PiS.

Organizator imprezy postanowił zaskoczyć zebranych i wieczorem na parkiecie pojawił się profesjonalny striprtizer. - To było zwyczajnie niesmaczna - opowiada jedna z uczestniczek gazecie, która podkreśla, że zbulwersowanych było więcej, bo striptizer pozwalał sobie na wiele.

Qaqwqwrqw

Przedstawiciele Centrum "Witold" nie chcą komentować sprawy, a za publikację zdjęć wiceszefowej ośrodka w objęciach niemal nagiego artysty grożą pozwami sądowymi.

"Bez sensacji"

- Nie mnie oceniać program tego wydarzenia - mówi z kolei "GW” wicestarosta wałbrzyska Iwona Frankowska. Zastrzega, że była na zabawie po raz pierwszy i jako osoba prywatna.

Qaqwqwrqw

Sebastian Drapał, zastępca burmistrza Boguszowa-Gorc z partii Porozumienie wicepremiera Jarosława Gowina uważa, że z zaproszenia striptizera do gminnego ośrodka kultury nie warto robić sensacji, a granice dobrego smaku nie zostały przekroczone.

Z taką opinią nie zgadza się wałbrzyska posłanka PO Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. W rozmowie z dziennikiem przypomina, że podczas wcześniejszych biesiad nie było żadnych podtekstów seksualnych.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw
Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw