Trwa ładowanie...
d2blwrw

Policjant zaatakował nożem swoich własnych gości

Policjanci z miejscowości Krefeld w Nadrenii Północnej-Westfalii zmuszeni byli aresztować swojego kolegę po fachu. Powodem był atak nożem, jakiego mężczyzna dopuścił się w czasie weekendu. Stracił panowanie nad sobą na własnym przyjęciu urodzinowym i próbował zadźgać gości nożem do masła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL, Fot: Sławomir Kowalewski)
d2blwrw

46-letni funkcjonariusz niemieckiej policji najpierw silnie popchnął kobietę, która uderzyła głową o ziemię i straciła przytomność. 50-letnia ofiara trafiła do szpitala. Był to jednak dopiero początek. Agresywny funkcjonariusz złapał za nóż i próbował nim dźgnąć kolejnego gościacelując w żołądek. Zaatakowany widząc co się dzieje zdążył uciec i uniknąć zadanego ciosu. Nóż zostawił tylko powierzchowną ranę.

Policjant został obezwładniony przez jednego z gości, który uderzył go w głowę szklaną butelką. Kiedy na miejsce dotarli zaalarmowani policjanci, ich kolega wciąż nie chciał się uspokoić. Groził funkcjonariuszom i obrażał ich. Został zatrzymany, ale rano zwolniono mężczyznę do domu. Policja w Moenchengladbach prowadzi dochodzenie wyjaśniające, jak doszło do tej sytuacji,

d2blwrw

Podziel się opinią

Share

d2blwrw

d2blwrw
Więcej tematów