Trwa ładowanie...

Policjanci byli w szoku. Znalazł nietypową kryjówkę

Policjanci przecierali oczy ze zdumienia. By uciec przed wymiarem sprawiedliwości, znalazł nietypową kryjówkę - beczkę na opryskiwacze. Tak w pole chciał wyprowadzić służby mieszkaniec Małomika koło Szprotawy.

Share
Małomika k. Szprotawy. Policjanci byli w szoku. Znalazł nietypową kryjówkę
Małomika k. Szprotawy. Policjanci byli w szoku. Znalazł nietypową kryjówkę Źródło: Policja, fot: KPP Żagań
dcg3ao5

Do zatrzymania doszło w czwartek 22 lipca, jednak dopiero w sobotę funkcjonariusze z lubuskiej policji poinformowali o finale akcji.

Szprotawa. Groził partnerce, wybił jej szybę w aucie

W miejscowości Małomika koło Szprotawy zatrzymano 35-letniego mężczyznę, który odbywał przerwę w karze pozbawienia wolności. W jej czasie dopuścił się on gróźb pod adresem byłej partnerki, a także staranował jej samochód, w którym przebywała razem z dziećmi. Dodatkowo wybił szyby w pojeździe i żądał wycofania przez nią zeznań.

Ostatecznie mężczyzna się wycofał, a za nim ruszył pościg policji. Akcja poszukiwawcza doprowadziła funkcjonariuszy na jedną z posesji w Małomice koło Szprotawy. Tam też znaleźli 35-latka, który myślał, że dobrze się ukrył.

Ziobro zyska posła? W tle kontrowersje wokół przywilejów dla szczepionych

Szprotawa. Ukrył się w beczce, policja przecierała oczy

"Po wejściu siłowym do budynku gospodarczego przeszukali wszystkie pomieszczenia. Ku ich zaskoczeniu po otwarciu zbiornika od opryskiwacza okazało się, że schował się w nim poszukiwany 35-latek" - czytamy w komunikacie policji.

dcg3ao5

Funkcjonariusze ze Szprotawy dodają, że mężczyzna sam wszedł do beczki z opryskiwaczem, a następnie zamknął się od środka, licząc na to, że nikt go nie znajdzie.

"Sytuacja ta dowodzi nie tylko na pomysłowość osób ukrywających się ale także o tym, że przed policyjnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przestępcy w żadnym nawet najdziwniejszym miejscu nie mogą czuć się spokojni" - podkreślają funkcjonariusze ze Szprotawy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dcg3ao5

Podziel się opinią

Share
dcg3ao5
dcg3ao5
Więcej tematów