Trwa ładowanie...
d4hr7a1

Policja pokazała bulwersujące nagrania. Oto potencjalni mordercy drogowi

Nie zdejmują nogi z gazu nawet przy pasach, przejeżdżają dosłownie po palcach przechodniów, jadą pod prąd. Pomorscy policjanci opublikowali kompilację nagrań otrzymanych w ramach akcji "Stop agresji drogowej". Do czwartku dostali aż 852 zgłoszenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja pokazała bulwersujące nagrania. Oto potencjalni mordercy drogowi
Policja pokazała bulwersujące nagrania. Oto potencjalni mordercy drogowi (Policja, Fot: Pomorska)
d4hr7a1

Tragedia na Bielanach zwróciła uwagę na wieloletni problem, jakim jest bezpieczeństwo pieszych na drodze. Kierowca BMW pędzący przez miasto zabił w sobotę mężczyznę, który w ostatnim odruchu zepchnął z "zebry" wózek ze swoim dzieckiem.

Potencjalnych morderców drogowych jest znacznie więcej. Pomorska policja pokazała kompilację nagrań w ramach prowadzonej od niemal kilku lat akcji ""Stop agresji drogowej". W tym roku dostali aż 852 zgłoszenia.

*Zobacz też: Policja pokazała bulwersujące nagrania. Oto potencjalni mordercy drogowi *

Potencjalni mordercy drogowi. W ręce policji trafiły 852 nagrania

d4hr7a1

Większość z nagrań pokazuje niebezpieczne zachowania kierowców na pasach. Przekraczanie ich z nadmierną prędkością, niezwracanie uwagi na pieszych i omijanie aut, które zatrzymały się, by przepuścić przechodniów - to najczęstsze wykroczenia. Jak pokazał bulwersujący przykład z Bielan, takie zachowania mogą skończyć się tragedią.

Pomorska policja przypomina, że każdy może przesłać jej zdjęcia oraz filmy na których widać rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego. Mundurowi analizują je i ustalają właścicieli pojazdów, których czekają mandaty lub nawet wezwania do sądów.

Czytaj też: Warszawa. Wypadek na Bielanach. Wzruszający wpis żony mężczyzny, który zginął pod kołami bmw
Warszawa. Tragedia na Bielanach. Zeznania kluczowego świadka

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4hr7a1

Podziel się opinią

Share

d4hr7a1

d4hr7a1
Więcej tematów