Trwa ładowanie...
ycipk-1bvyju

Podobieństwo wylało falę nienawiści. "Won z Polski narkomanie"

Wystarczył mu jeden taniec, żeby stać się znanym. Internauci zapamiętali jego twarz. I teraz oskarżają o to, że na jednej z demonstracji atakował policjantów. Tylko przez łudzące podobieństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci stwierdzili, że Wiaczesław to prowokator
Internauci stwierdzili, że Wiaczesław to prowokator (TVP Info, Fot: TVP)
ycipk-1bvyju

Wiaczesław Skidan stał się internautom znanym po tym, jak wykonał na widowni jednego z muzycznych programów swój taniec. Zrobił furorę. Bywał nawet w śniadaniowych telewizjach. Tam tłumaczył, że pochodzi z Ukrainy, a do Polski przyjechał zarobić.

Teraz okrzykniętego go ukraińskim prowokatorem opłacanym przez TVP.

"Won z Polski"

ycipk-1bvyju

Sieć obiegło nagranie, jak jeden z agresywnych uczestników ostatnich demonstracji zaczepia policjantów. W TVP pokazywano go jako obraz agresji przeciwników PiS wobec policjantów.

Internauci natychmiast zauważyli podobieństwo i zawyrokowali: to Wiaczesław. Uznali, że jest zatrudnionym przez TVP prowokatorem.

Wylała się na niego fala nienawiści. Jednak nie tylko z ust anonimowych internautów. Również osoby znane z życia publicznego podchwyciły nagonkę.

Twitter
Podziel się
ycipk-1bvyju

Rzecznik PO Jan Grabiec pisał o "aktorze", który ma "pracować" dla TVP. Informacje o rzekomym prowokatorze udostępniła też w swoich mediach społecznościowych Krystyna Janda.

Zaś internauci nie zostawiają na Wiaczesławie suchej nitki. "Czy policja złapie wandala odpowiedzialnego za pierwszy antypolski atak od czasów OUN i UPA?" - pyta Andrzej. "Won z Polski narkomanie, u siebie możesz drzeć ryja a tu jakaś przybłęda nie będzie decydowała kto i jak ma rządzić!" - pisze Jacek.

Tymczasem okazuje się, że najprawdopodobniej nie jest on jednym z protestujących. Znany warszawski mecenas, Jarosław Kaczyński, twierdzi, że zna już jego personalia. Policja zaczęła go szukać.

Mecenas apeluje, aby przekazywać dalej informacje: to nie był prowokator.

ycipk-1bvyju

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1bvyju

ycipk-1bvyju
ycipk-1bvyju