Trwa ładowanie...

Podlaskie. Wpadł w "oko" grupie Speed

W "oko" kamer radiowozu policjantów z podlaskiej grupy Speed wpadł pewien kierowca audi. Na nagraniu, które krąży w sieci, widać, jak kierowca wyprzedza ciąg samochodów, lekceważąc przy tym znak ostrzegający przed skrzyżowaniem dróg.

Share
Grupie Speed wpadł w "oko" kierowca
Grupie Speed wpadł w "oko" kierowca Źródło: Policja
d42f993

Policjanci z podlaskiej grupy Speed codziennie patrolują niebezpieczne odcinki krajowych dróg i eliminują z nich kierowców, którzy stwarzają zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Kamera ich nieoznakowanego radiowozu zarejestrowała niebezpieczny manewr kierowcy.

Na nagraniu można zobaczyć, jak kierowca audi lekceważy znak ostrzegający przed skrzyżowaniem dróg i zaczyna wyprzedzać ciąg pojazdów. Do tego zdarzenia doszło na drodze krajowej numer 8, w okolicach miejscowości Rybniki w gminie Wasilków w województwie podlaskim. Za kierownicą samochodu siedział 45-latek.

Policjanci z podlaskiej grupy Speed ukarali mężczyznę mandatem karnym, a jego konto zasiliły punkty karne.

Co dalej z ustawą medialną? Marek Suski: nie jestem jasnowidzem

Apel policji do kierowców

Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i rozwagę na drogach. Każdy powinien też pamiętać o tym, że na drodze nie jest sam. Brawurowa jazda stwarza zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Policja systematycznie apeluje o rozsądek na drodze oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

d42f993

Wobec kierowców niestosujących się do przepisów ruchu drogowego będą wyciągane surowe konsekwencje. Bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze

Źródło: podlaska.policja.gov.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d42f993

Podziel się opinią

Share
d42f993
d42f993
Więcej tematów