Trwa ładowanie...

Podjeżdżał, tankował i odjeżdżał nie płacąc

"Podczas zatrzymania był kompletnie zaskoczony"

Podjeżdżał, tankował i odjeżdżał nie płacąc
d1bu1ij
d1bu1ij

To, że paliwo jest drogie wiedzą wszyscy. Każdy kierowca stara się więc oszczędzać ile może. 25-latek z Targówka znalał na to sposób optymalny. Przynajmniej jego zdaniem. Jak informuje KSP, policjanci z komisariatu na Targówku ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże paliwa. Z ich ustaleń wynika, że sprawca podjeżdżał za każdym razem oplem na stację paliw i tankował paliwo, po czym odjeżdżał, nie płacąc.

Policjanci z komisariatu na Targówku pracowali nad zdarzeniami związanymi z kradzieżami paliwa już od dłuższego czasu. Do zdarzeń dochodziło na terenie dzielnicy. Wartość strat poszkodowani oszacowali na około 1.000 złotych.

Kryminalni z Targówka wytypowali ostatecznie mężczyznę podejrzanego o te czyny. 25-letni Filip W. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dochodzeniowy zebrali materiał dowodowy i przedstawili podejrzanemu zarzut kradzieży. Filip W. w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze. Co ciekawe, w chwili zatrzymania 25-latek był kompletnie zaskoczony.
Myślał, że mu się uda?

d1bu1ij
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bu1ij
Więcej tematów