Trwa ładowanie...
d167lrh

PO wysyła do działaczy SMS-y o obowiązku uczestnictwa w marszu 7 maja? Kierwiński: to wymysł medialny

• Platforma Obywatelska zaprzecza, jakoby wysyłała do swych działaczy SMS-y nakazujące udział w "Błękitnym Marszu" w Warszawie 7 maja
• "Rzeczpospolita" ujawniła treść SMS-a w tej sprawie
• Ma z niego wynikać, że każda osoba funkcyjna w PO ma obowiązek jechać na ten marsz lub zapewnić osobę, która ją zastąpi
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Kierwiński (PO)
Marcin Kierwiński (PO) (WP)
d167lrh

"Każda osoba funkcyjna decyzją władz partii (poseł, senator, radny, burmistrz, wójt, prezydent, pracownik biura) ma obowiązek jechać lub zapewnić osobę, która ją zastąpi. Koszt przejazdu pokrywa Platforma. Na Państwa potwierdzenia SMS z nazwiskami, oczekuję do jutra do godz. 12.00 (do soboty 30.04. – red.). Mile widziani są Wasi przyjaciele, rodzina, znajomi - proszę tylko o podanie ich imion i nazwisk" – tak miał brzmieć SMS wysyłany do działaczny PO według "Rz".

- To całkowicie nieprawdziwa informacja, nikt z nas nie dostał takiego SMS-a, więc jest to zapewne wymysł medialny - powiedział w Sejmie poseł PO Marcin Kierwiński. Dodał, że Platforma mobilizuje wszystkich członków PO i ich sympatyków, emitując spoty i wystawiając billboardy oraz wysyłając SMS-y i maile, "ale mówiące wyłącznie o tym, że marsz się odbywa - nic więcej".

7 maja w Warszawie ma odbyć się ogólnopolski marsz pod hasłem "Jesteśmy i będziemy w Europie", organizowany przez Komitet Obrony Demokracji. Udział w marszu zapowiedzieli: Polskie Stronnictwo Ludowe, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Partia Demokratyczna, Inicjatywa Polska, Związek Nauczycielstwa Polskiego, Partia Zieloni, przedstawiciele samorządów i inne organizacje.

d167lrh

Podziel się opinią

Share

d167lrh

d167lrh
Więcej tematów