Qaqwqwrqw

PiS po wyborach samorządowych. Bielan zapowiada audyt kampanii

Najpierw były narady na Nowogrodzkiej, teraz Prawo i Sprawiedliwość zapowiada audyt kampanii samorządowej. Tak wynika ze słów Adama Bielana. - Nie chcemy tutaj powodować żadnych scysji personalnych - zaznacza polityk PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bielan o audycie ws. wyborów
Bielan o audycie ws. wyborów (Agencja Gazeta, Fot: Andrzej Michalik)
Qaqwqwrqw

Powoli opadają emocje po ogłoszeniu wyników I tury wyborów samorządowych. Jak wynika z danych PKW, Prawo i Sprawiedliwość przegrało w wielkich miastach, jednak zyskuje w sejmikach wojewódzkich.

W poniedziałek Jarosław Kaczyński zwołał pilną naradę na Nowogrodzkiej. W siedzibie partii pojawili się najbliżsi współpracownicy prezesa, m.in.: premier Mateusz Morawiecki, była szefowa rządu Beata Szydło, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak oraz prezes Orlenu Daniel Obajtek.

Jaki był powód spotkania? Jak podał "Fakt", prezes Kaczyński ma do swoich współpracowników żal o wyniki wyborów samorządowych. Teraz szef PiS po wspólnej naradzie ma porozmawiać na osobności z poszczególnymi politykami. Następnie mają być organizowane cykliczne spotkania kierownictwa partii. Ich celem ma być rozliczenie się po wyborach samorządowych.

Qaqwqwrqw

To jednak nie wszystko. Szczegóły podsumowania kampanii przez PiS zdradził Adam Bielan. – Umówiliśmy się, że sporządzimy taki dokładny, szczegółowy audyt kampanii. Zrobimy to na spokojnie już po wyborach. Te wybory jeszcze trwają, przecież mamy drugą turę w bardzo wielu miastach i wsiach. Nie chcemy tutaj powodować żadnych scysji personalnych ani niepotrzebnych emocji – powiedział polityk w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Zobacz także: Strajk w LOT. Tadeusz Cymański broni prezesa

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: "Gazeta Wyborcza"

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw