Trwa ładowanie...
Piotr Zgorzelski i Michał Kamiński gośćmi programu "Tłit"

Piotr Zgorzelski i Michał Kamiński gośćmi programu "Tłit"

Program "Tłit" od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Gośćmi Michała Wróblewskiego będą wicemarszałkowie: Sejmu Piotr Zgorzelski i Senatu Michał Kamiński.

Share
d2ovtj1

Na początku programu rozmawiać będziemy z wicemarszałkiem Sejmu Piotrem Zgorzelski, który w poniedziałek rano poinformował, że jest zakażony koronawirusem. "Otrzymałem pozytywny test na obecność koronawirusa. Czuję się dobrze. Przebywam w kwarantannie" - napisał w mediach społecznościowych polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego. "Uważajcie na siebie i nie lekceważcie zagrożenia" - zaapelował.

Rosnąca liczba nowych przypadków zakażeń sprawia, że resort zdrowia nie wyklucza dodatkowych obostrzeń. Miasta i większe miejscowości mogą liczyć się z nowymi restrykcjami - wynika z wypowiedzi szefa Ministerstwa Zdrowia Adama Niedzielskiego.

Prezydent Andrzej Duda w poniedziałek o godz. 15 na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego powoła nowy rząd. Nominację z rąk prezydenta odbierze m.in. Jarosław Kaczyński, który w nowym rządzie będzie pełnił funkcję wicepremiera.

d2ovtj1

Najwięcej emocji budzi jednak nominacja Przemysława Czarnka na ministra edukacji narodowej i nauki. Okazuje się, że wybór Czarnka na szefa MEN ma być również kontrowersyjny dla części jego kolegów z PiS.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ovtj1

Podziel się opinią

Share
d2ovtj1
d2ovtj1
Więcej tematów