Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Wiemy, kim jest tajemnicza 27-latka

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany jest już trzecią dobę. Na motorówce, z której wypadł do Jeziora Kisajno, była z nim 27-letnia Ewa pochodząca z Łodzi. To pasjonatka żeglarstwa i podróży, w ostatnim czasie pracownica jednej z mazurskich restauracji.

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Wiemy, kim jest tajemnicza 27-latkaŹródło: PAP, fot: Tomasz Waszczuk
d4h713q
d4h713q

Piotr Woźniak-Starak poszukiwany jest od niedzielnego poranka. W nocy z soboty na niedzielę przed godz. 4 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka i zakłóca ciszę nocną. Kiedy patrol policji dotarł na miejsce, okazało się, że łódź jest pusta.

Na brzegu znaleziono 27-latkę, która poinformowała, że wpadła do wody z Woźniakiem-Starakiem, kiedy motorówka skręcała. - Kobieta zdołała sama dopłynąć do brzegu, miała do pokonania 100 metrów. Została od razu przesłuchana, to mieszkanka Łodzi - mówi Wirtualnej Polsce asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowy giżyckiej policji.

Zobacz także: Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Trzeci dzień akcji na jeziorze Kisajno

Pasjonatka żeglarstwa

Jak udało nam się ustalić, towarzyszka Piotra Woźniaka-Staraka to 27-letnia Ewa. Potwierdziły nam to dwa niezależne źródła. Jest pasjonatką żeglarstwa. Przez sześć lat pracowała w dwóch różnych ośrodkach i jako instruktor prowadziła szkolenia i kursy żeglarskie. Kobieta dużo podróżuje.

Pracuje w restauracji na Mazurach. Byliśmy na miejscu. Wyproszono nas. Później na parkingu podszedł do nas agresywny mężczyzna. Groził i powiedział, byśmy dalej nie szukali dziewczyny.

d4h713q

Na miejscu zastaliśmy także charakterystyczne auto, identyczne, jak ze zdjęć widniejących na profilu 27-letniej Ewy w social mediach.

Pół godziny po naszej wizycie w restauracji wszystkie informacje i zdjęcia z jej profilu zniknęły.

To najprawdopodobniej nie było pierwsze spotkanie Piotra Woźniaka-Staraka z 27-latką. Nasz informator mówi, że celebryta widywał się z nią wcześniej. - Takich spotkań w ostatnim czasie miało być nawet kilka - twierdzi nasze źródło.

Piotr Woźniak-Starak wciąż poszukiwany

Do poszukiwań 39-latka na jeziorze Kisajno angażuje się coraz więcej służb. Na wodzie mężczyzny szukają wodne patrole policji, straży pożarnej oraz MOPR-u. Na jeziorze pojawiła się też Grupa Specjalna Płetwonurków RP.

Są także nowe wątki w sprawie. Jak informuje "Twój Kurier Olsztyński", funkcjonariusze odkryli w niedzielę na wodzie pływającą męską koszulę. Na śrubie motorówki zidentyfikowano również kawałki koszuli oraz ludzkie włosy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4h713q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d4h713q
Więcej tematów