Trwa ładowanie...
d3jrzpp

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Rodzina podała datę pogrzebu

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w piątek, 30 sierpnia w Fuledzie. Udział w nim wezmą członkowie najbliższej rodziny. Dzień wcześniej w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się msza żałobna w intencji zmarłego producenta.
Podziel się
Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Pogrzeb producenta odbędzie się w Fuledzie
Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Pogrzeb producenta odbędzie się w Fuledzie (East News)
d3jrzpp

"W dniu 18 sierpnia 2019 roku zginął tragicznie nasz kochany Syn, Mąż, Brat". Tymi słowami zaczyna się nekrolog, który w poniedziałek opublikowała rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka.

W opublikowanym komunikacie rodzina przekazała informacje dotyczące ostatniego pożegnania Piotra Woźniaka-Staraka, które odbędzie się w Konstancinie-Jeziorna i Fuledzie. – Msza żałobna odbędzie się 29 sierpnia o godz. 19:00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP ul. Anny Walentynowicz 1 (dawna ul. Jaworskiego), Konstancin-Jeziorna. Urna z prochami zostanie złożona na Fuledzie, miejscu szczególnie ukochanym przez Piotra, w dniu 30 sierpnia, w gronie najbliższej rodziny – czytamy w nekrologu.

Piotr Woźniak-Starak "Kochał życie, a życie kochało Jego"

W opublikowanym nekrologu rodzina wspomina tragicznie zmarłego producenta. "Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi".

d3jrzpp

"Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić – robimy to w Jego imieniu".

W komunikacie najbliżsi dziękują za wsparcie i wyrazy współczucia. Równocześnie proszą o nieskładanie kondolencji po mszy żałobnej. Informują również, że zamiast przynoszenia kwiatów będzie można wesprzeć datkiem dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademii Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą zwierzęta.

Celebryci żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

"Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. (...) Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". (...) Śnij pięknie. Twoja 'Miśka'" - napisała na Instagramie Magdalena Boczarska, która współpracowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem na planie filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

d3jrzpp

Producenta pożegnała również Alicja Bachleda-Curuś - Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko". Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece. Cyt: A. Einstein – czytamy na Instagramie.

Piotra Woźniaka- Staraka pożegnali również Marcin Gortat, Borys Szyc, Edward Miszczak i wielu innych przedstawicieli polskiego show-biznesu.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura prowadzi śledztwo

Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo dotyczące spowodowania wypadku w ruchu wodnym "ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym". Prokuratura nie zdradza na razie żadnych informacji na temat prowadzonego dochodzenia. – Informacji udzielimy bliżej piątku - powiedział rzecznik prokuratury w rozmowie z Radiem ZET i dodaje "pochowajmy go w spokoju".

d3jrzpp

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia. Około godziny 4 rano miejscowe służby dostały informację o łodzi zakłócającej ciszę nocną. Policjanci, którzy przybyli na miejsce znaleźli motorówkę, na której nikogo nie było. W niedzielę rano na brzegu jeziora Kisajno znaleziono 27-letnią kobietę. Zeznała, że była na motorówce z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Oboje mieli wpaść do wody podczas jednego z manewrów. Ciało producenta znaleziono w rano 22 sierpnia.

Piotr Woźniak-Starak był producentem filmowym. Jego studio odpowiada m.in. za produkcję filmów "Bogowie" i " Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Jego matką jest Anna Woźniak-Starak. Restauratorka prowadząca firmę Belvedere Łazienki Królewskie z ekskluzywną restauracją Belvedere.

d3jrzpp

Podziel się opinią

Share
d3jrzpp
d3jrzpp
Więcej tematów