Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak spocznie w Fuledzie. Rodzina podała datę pogrzebu

W czwartek 29 sierpnia w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziorna odbędzie się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Prochy producenta filmowego zostaną złożone w Fuledzie.

Share
Piotr Woźniak-Starak spocznie w Fuledzie. Rodzina podała datę pogrzebu
Źródło: East News
d2pmcr5

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. W poniedziałek 26 sierpnia rodzina producenta wydała komunikat dotyczący jego pogrzebu w Fuledzie.

"Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć" – napisali w komunikacie najbliżsi tragicznie zmarłego.

d2pmcr5

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie

Msza żałobna w intencji tragicznie zmarłego Piotr Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek 29 sierpnia w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziorna. Dzień później urna z prochami producenta zostanie złożona w Fuledzie na Mazurach.

"Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał spędzać tam czas z przyjaciółmi i ich bliskimi". "Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym".

W komunikacie rodzina Piotra Woźniaka-Staraka dziękuje za udzielone im wsparcie. Bliscy producenta proszą o nieskładanie kondolencji po mszy żałobnej. Osoby, które będą uczestniczyły w uroczystości, zamiast kwiatów, będą mogły przekazać datki na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademii Samodzielności w Sierpcu lub Fundacji Pegasus, ratującej zwierzęta.

Piotr Woźniak- Starak nie żyje. Prokuratura wszczęła śledztwo

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 marca. W niedzielę nad ranem służby odnalazły jego motorówkę, jednak w środku nikogo nie było.

d2pmcr5

Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo dotyczące spowodowania wypadku w ruchu wodnym "ze skutkiem prawdopodobnie śmiertelnym".

Piotr Woźniak-Starak był producentem filmowym. Jego studio odpowiada m.in. za produkcję filmów "Bogowie" i " Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

Zobacz także: Potwierdziły się najgorsze obawy. Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

d2pmcr5

Podziel się opinią

Share
d2pmcr5
d2pmcr5
Więcej tematów