Trwa ładowanie...
ycipk-15sp90

Piotr Misiło: "Za Śląsk powinna polecieć głowa"

- Pana Kałużę rekomendowała Monika Rosa. Wnioski muszą być wyciągnięte. Oczekuję dymisji Adama Szłapki. Natychmiast - powiedział Piotr Misiło, poseł Nowoczesnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Misiło, poseł Nowoczesnej
Piotr Misiło, poseł Nowoczesnej (East News, Fot: Stefan Maszewski/Reporter)
ycipk-15sp90

- To dla nas bardzo trudne. Śląsk, obok Mazowsza, jest najważniejszym sejmikiem w Polsce. Pan Kałuża, który był forowany przez szefa struktur Nowoczesnej lokalnych i sekretarza generalnego partii, przeszedł na stronę PiS. To się nie mogło zdarzyć! Można było temu zapobiec - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Piotr Misiło, poseł Nowoczesnej.

Jego zdaniem Nowoczesna miała na Śląsku lepszego kandydata. - Mieliśmy na Śląsku doskonałego kandydata, pana Bartłomieja Gabrysia, sekretarza Nowoczesnej, od samego początku w partii. Został zastąpiony zdrajcą. Za Śląsk w Nowoczesnej powinna polecieć głowa.

Zdaniem posla Misiło za kompromitację na Śląsku powinien odpowiedzieć Adam Szłapka. - Pana Kałużę rekomendowała, poprzez ręczne sterowanie sekretarza generalnego, Monika Rosa. Wnioski muszą być wyciągnięte. Oczekuję dymisji Adama Szłapki. Natychmiast. W walce z PiS nie możemy nigdy więcej pozwolić sobie na tak szkolne błędy - stwierdził Misiło.

ycipk-15sp90

Źródlo: "Rzeczpospoita"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15sp90

ycipk-15sp90
ycipk-15sp90