Trwa ładowanie...
d3m5a7o

Pijany ojciec doniósł na jeszcze bardziej pijaną matkę

Nawet do 5 lat pozbawienia może grozić rodzicom dwójki małych dzieci, którzy w stanie nietrzeźwości opiekowali się nimi. Policjanci zostali wezwani przez ojca, który był zbulwersowany tym że matka opiekuje się dziećmi będąc pijana. Przeprowadzone badanie wykazało u matki 2,4 promila. Jednak ojciec też nie był trzeźwy - miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Share
d3m5a7o

W poniedziałek około 23.00 oficer dyżurny komendy powiatowej policji w Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że prawdopodobnie pod opieką nietrzeźwej matki jest dwoje małych dzieci. Na miejsce skierowany został patrol policji.

Funkcjonariusze w mieszkaniu zastali 24-letniego mężczyznę oraz 27-letnią kobietę. Pod ich opieką znajdowało dwoje małych dzieci - 1,5 roczny chłopiec i 5-letnia dziewczynka. Od rodziców czuć było woń alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało u matki 2,4 promila, a u ojca 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Jak się okazało zgłaszającym interwencję był ojciec dzieci. Mężczyzna zgłosił interwencje bo był zbulwersowany tym, że matka dzieci opiekuje się nimi będąc w stanie nietrzeźwości. Dzieci po przebadaniu przez lekarza zostały przekazane dziadkom, a rodzice trafili do policyjnego aresztu.

Jeśli okaże się, że rodzice swoim zachowaniem mogli doprowadzić do zagrożenia życia i zdrowia dzieci grozić im może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

d3m5a7o

Podziel się opinią

Share
d3m5a7o
d3m5a7o
Więcej tematów