Trwa ładowanie...
d3ovkhi

Pedofil wykorzystał ponad 50 dziewczynek w sieci?

Do 12 lat więzienia grozi 30-letniemu mieszkańcowi powiatu krotoszyńskiego (woj. wielkopolskie), któremu zarzucono dokonanie w całym kraju przez internet szeregu "innych czynności seksualnych" wobec 23 dziewczynek w wieku od 11 do 16 lat. Prokuratura podejrzewa, że ponad 50 dziewczynek mogło zostać wykorzystanych.

Share
d3ovkhi

Do sądu w Krotoszynie został skierowany akt oskarżenia w tej sprawie - poinformował zastępca prokuratora okręgowego w Ostrowie Wlkp., Janusz Walczak. Dodał, że mężczyzna przebywa od początku października w areszcie.

Według niego, podejrzany podając się niekiedy za kobietę, albo chłopca, doprowadzał dziewczynki do obnażania się przed kamerą internetową, z której obraz utrwalał na swoim komputerze. - Później doprowadzał pokrzywdzone do podobnych zachowań o charakterze seksualnym, grożąc rozpowszechnieniem ich zdjęć w internecie - powiedział Walczak.

Mężczyźnie zarzucono dodatkowo posiadanie plików z "danymi o treści pornograficznej z udziałem małoletnich poniżej 15 roku życia" oraz posiadanie w swoim komputerze nielegalnie pozyskanych programów - powiedział prokurator. Dodał, że w kilku przypadkach nie udało się prokuraturze ustalić danych innych pokrzywdzonych. - Zebrane materiały wskazywały, że pokrzywdzonych może być ponad 50 dziewczynek - powiedział.

Sprawa wyszła na jaw po tym, jak zgłosił ją prokuraturze ojciec jednej z wykorzystanych dziewczynek.

d3ovkhi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ovkhi
d3ovkhi
Więcej tematów