Trwa ładowanie...
d4epmfd

Oskarżyli 17-latka o kradzież roweru. Za karę wytatuowali mu na czole napis "Jestem złodziejem"

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych w południowo-wschodniej Brazylii za porwanie 17-letneigo chłopaka i znęcanie się nad nim. Napastnicy oskarżyli nastolatka o kradzież roweru, za karę wytatuowali mu na czole napis "Jestem złodziejem i frajerem".
Share
Oskarżyli 17-latka o kradzież roweru. Za karę wytatuowali mu na czole napis "Jestem złodziejem"
Źródło: 2014/Associated Press
d4epmfd

Do zdarzenia doszło 31 maja, w mieście Sao Bernardo do Campo, w Brazylii. Nietrzeźwy nastolatek przewrócił się na stojący przy ulicy rower. Dwóch mężczyzn, w wieku 27 i 29 lat, zaatakowało chłopaka, twierdząc, że jest złodziejem. Chłopak tłumaczył że nie chciał ukraść rower, tylko się na niego przewrócił, ale mężczyźni nie mieli litości.

Porwali chłopaka, a następnie torturowali go. Z relacji 17-latka wynika, że mężczyźni związali mu ręce i nogi, a następnie wytatuowali na czole napis "Jestem złodziejem i frajerem" (tłum. ang. I'm a thief and loser) Obcięli także włosy nastolatkowi, aby nie mógł zakryć tatuażu

Napastnicy umieścili w sieci nagranie, na którym widać przerażonego nastolatka i dwóch mężczyzn. Jeden z nich trzyma chłopaka za włosy, a drugi wykonuje "zabieg". "Będzie bolało" - mówi. Niedługo po pojawieniu się w internecie filmu, policji udało się dotrzeć do oprawców i aresztować ich. W niedzielę chłopak spotkał się ze swoją rodziną.

   Liveleak/screen
Źródło: Liveleak/screen

Źródło: BBC

d4epmfd

Podziel się opinią

Share
d4epmfd
d4epmfd
Więcej tematów