Trwa ładowanie...
d31s37u
d31s37u

Neumann uderza w posłów PiS. "Podkręcacie agresję i wprowadzacie anarchię"

Przekraczacie kolejne granice agresji, chaosu bałaganu. Ja wiem, że chaos i bałagan to wasze naturalne środowisko. Sejm jest miejscem powagi - zwrócił się, w środę w Sejmie, do posłów PiS Sławomir Neumann (PO). Zaapelował do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, aby przeprosił za "haniebne słowa".
Share
d31s37u

Poseł PO zaapelował do prezesa PiS. - Panie prezesie wczoraj z tej trybuny padły haniebne słowa z pańskich ust. Oczekujemy przeprosin w tej izbie, z tej mównicy. Oczekujemy przeprosin. Żadne względy, ani emocje, ani zdrowotne nie mają prawa i nie dają alibi do takich słów. Podkręcacie agresję i wprowadzacie anarchię.(...) Oczekujemy przeprosin także w imię pamięci po pana bracie - mówił, zwracając się do posłów PiS.

- Od wczoraj łamiecie wszelkie standardy i przyzwoitość. Przekraczacie kolejne granice agresji, chaosu, bałaganu. Ja wiem, że chaos i bałagan to wasze naturalne środowisko. Sejm jest miejscem powagi - dodał Neumann.

d31s37u

Skandaliczne słowa w Sejmie

To komentarz szefa klubu PO do wtorkowych słów prezesa PiS z obrad w czasie, których doszło do drugiego czytania nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym.

- Przepraszam bardzo panie marszałku, ale ja bez żadnego trybu. Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami - powiedział podczas wtorkowej debaty w Sejmie lider PiS Jarosław Kaczyński zwracając sie do polityków opozycji.

d31s37u

Podziel się opinią

Share
d31s37u
d31s37u
Więcej tematów