Trwa ładowanie...

Na nagraniu z miesięcznicy internauci dostrzegli dziwne zachowanie Jarosława Kaczyńskiego

Ostatnia miesięcznica smoleńska upłynęła pod znakiem kontrmanifestacji i policyjnych zatrzymań, ale internauci dostrzegli coś jeszcze. Nagranie z Jarosławem Kaczyńskim kilka dni po 10 czerwca stało się hitem internetu. A wszystko przez dość zaskakujące zachowanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Share
Na nagraniu z miesięcznicy internauci dostrzegli dziwne zachowanie Jarosława Kaczyńskiego
Źródło: PAP, Fot: Marcin Obara
d81kfle

Jak podczas każdej miesięcznicy na Krakowskim Przedmieściu Jarosław Kaczyński powiedział kilka zdań do zebranych. Tradycyjnie mówił o "dochodzeniu do prawdy" i o polityce. Pisaliśmy o tych powtarzających się wątkach politycznych w przemówieniach prezesa PiS kilka dni temu. Po zakończeniu wystąpienia Kaczyński zszedł z podestu, a tłum zaczął skandować "Jarosław! Jarosław!".

Internauci dopatrzyli się na nagraniu z kamer TVP INFO, że swoje imię skanduje także prezes. Nie głośno, jak otaczająca go wierchuszka PiS, ale pod nosem. W pewnym momencie wydaje się wręcz, że chce składać ręce do oklasków. Umieszczone na jednym z profili na Facebooku nagranie obejrzało już ponad 90 tysięcy wyświetleń i blilsko 2 tys. udostępnień. Blisko ćwierć miliona wyświetleń ma GIF pokazujący tę scenę.

Nagranie można obejrzeć też w serwisie YouTube, przemówienie Jarosława Kaczyńskiego kończy się ok. 2 min. 35 sek.

d81kfle

Podziel się opinią

Share
d81kfle
d81kfle
Więcej tematów