Trwa ładowanie...

Międzychód. Obława w Puszczy Noteckiej. Duże siły policji

Akcja służb w lasach Puszczy Noteckiej. Dziesiątki funkcjonariuszy poszukują 68-letniego Jacek D. Mężczyzna jest podejrzewany o podpalenie domu z ludźmi w środku.
Share
Puszcza Notecka. Policja poszukuje podejrzanego ws. podpalenia
Puszcza Notecka. Policja poszukuje podejrzanego ws. podpaleniaŹródło: PAP, Fot: Tomasz Wojtasik
d3pmemb

W operacji biorą udział znaczne siły, a w planach jest włączenie do poszukiwań śmigłowca - podaje "Głos Wielkopolski". Poszukiwany Jacek D. to były drwal z Kaplina w okolicach Międzychodu.

"Podejrzewany jest o przestępstwo z artykułu 163 Kodeksu Karnego. Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanego lub posiadające informację mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie pod numerem telefonu 95 748 2011 lub 519 064 738 - apelują w komunikacie mundurowi.

Wspomniany artykuł traktuje właśnie o sprowadzeniu zdarzenia, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach. Lokalne media wyjaśniają, że chodzi o wydarzenia z ostatniego poniedziałku. Mężczyzna jest podejrzewany o podpalenie domu z ludźmi w środku.

d3pmemb

Pożar udało się ugasić i nikomu nic się nie stało. Jacek D. miał wtedy uciec i ukryć się w Puszczy Noteckiej. Teren zna bardzo dobrze, bo wiele lat pracował w lesie.

Jacek D. ma ok. 190 cm wzrostu, krępą budowę ciała i oznaki łysienia.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3pmemb

Podziel się opinią

Share
d3pmemb
d3pmemb
Więcej tematów