Trwa ładowanie...
Michał Woś i Zbigniew Girzyński gośćmi programu "Tłit"

Michał Woś i Zbigniew Girzyński gośćmi programu "Tłit"

Program "Tłit" od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość. Gośćmi Marka Kacprzaka są minister środowiska Michał Woś (Solidarna Polska) i Zbigniew Girzyński (Prawo i Sprawiedliwość).
Share
d2a7inb

Ostatnie dni w polskiej polityce są wyjątkowo gorące. Kryzys w Zjednoczonej Prawicy trwa i to jest temat numer jeden. Marek Kacprzak o obecnej sytuacji w koalicji rządzącej porozmawia z ministrem środowiska Michałem Wosiem (Solidarna Polska) i Zbigniewem Girzyńskim (Prawo i Sprawiedliwość).

Cały czas komunikaty ze strony PiS są dosyć lakoniczne. Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska poinformowała po trzygodzinnym spotkaniu kierownictwa PiS w poniedziałek wieczorem, że "podjęto decyzje o zdecydowanych rozstrzygnięciach". Mamy je poznać w "stosownym czasie".

d2a7inb

Z nieoficjalnych informacji wynika, że wkrótce ma dojść do spotkania Jarosława Kaczyńskiego ze Zbigniewem Ziobrą. Mają mu zostać przedstawione "twarde warunki". Jeśli chce, by Solidarna Polska pozostała w koalicji, musi je spełnić.

Zdaniem posła PiS Zbigniewa Girzyńskiego, to co obecnie dzieje się w Zjednoczonej Prawicy, to "separacja", która "stwarza szansę na przywrócenie status quo albo pokojowe rozejście się".

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d2a7inb

Podziel się opinią

Share
d2a7inb
d2a7inb
Więcej tematów