Trwa ładowanie...
d2jsds5
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Miał pomóc zniszczyć Leppera

Rozmowę z oskarżonym w aferze gruntowej
Piotrem R. publikuje "Gazeta Wyborcza". Dziennik pyta m.in. czy
zawiadomił z aresztu prokuraturę o nakłanianiu go przez
funkcjonariuszy CBA do składania fałszywych zeznań.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miał pomóc zniszczyć Leppera
(AFP)
d2jsds5

To nie było tak, że czekałem, aż zmieni się klimat polityczny i można będzie bombardować CBA. Ja każdemu o tym w twarz krzyczałem, co się dzieje, a mój pierwszy adwokat zawiadomił o przestępstwie - bardzo szybko, odpowiada R.

Na uwagę "Wyborczej", że prokuratura uważa go za niewiarygodnego, R. mówi, że prokuratorów było dwóch - najpierw Piotr Woźniak, potem Arkadiusz Dura. Zaraz na początku zauważyłem, że nie wszystko, co mówię, jest protokołowane. Zażądałem rejestracji audiowizualnej. Prokurator najpierw stukał szufladami, potem już mnie więcej nie wzywał. Ja nie daję wiary prokuraturze, bo nie chciała pokazać całej prawdy.

Pytany co chce udowodnić, odpowiada, że to iż celem operacji CBA nie było łapanie łapówkarzy, celem nie był Piotr Ryba, tylko Andrzej Lepper._ A gdyby mnie złamali, to dziś Jarosław Kaczyński nadal byłby premierem ze zwasalizowaną Samoobroną i partią przewodnią PiS_ - twierdzi R. w czwartkowej "Gazecie Wyborczej".

d2jsds5

Podziel się opinią

Share

d2jsds5

d2jsds5
d2jsds5
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów