Trwa ładowanie...
d2mrz8x
auto

Matka zostawiła noworodka w zamkniętym aucie! "Moja mama jest na zakupach"

Matka zostawiła kilkumiesięczną córkę w zamkniętym aucie na parkingu, a na jej kolanach położyła kartkę z wiadomością: "Moja mama jest na zakupach. Zadzwońcie do niej jeśli czegoś będę potrzebować". Nieznajomi ludzie będący w tym samym czasie na zakupach w wielkim domu handlowym sfotografowali noworodka.
Share
Matka zostawiła noworodka w zamkniętym aucie! "Moja mama jest na zakupach"
Źródło: Pudelek.pl
d2mrz8x

Do sytuacji doszło w jednym z miast w Nowej Zelandii. Zszokowani przechodnie opublikowali fotografię noworodka na Facebooku i zawiadomili policję. Grupka razem z funkcjonariuszami czekali na powrót matki, która potem tłumaczyła, że bardzo jej się spieszyło i nie chciała budzić dziecka.

Czekaliśmy chwilę zastanawiając się, czy mama dziecka wróci w kilka sekund. Jednak czas mijał, a jej nie było. "Moja żona powiedziała, że nie idzie do sklepu bo nie zostawi noworodka samego" - powiedział mediom jeden z mężczyzn, który znalazł dziecko zamknięte w samochodzie.

Po dłuższej chwili oczekiwania w końcu zdecydowano się zadzwonić do mamy dziewczynki. Kobieta tłumaczyła się, że jest "bardzo zmęczona" i chciała jedynie szybko kupić podstawowe rzeczy. Jak na razie policja nie postawiła jej zarzutów zaniedbania.

oprac: Magdalena Madej - Reputakowska

d2mrz8x

Podziel się opinią

Share
d2mrz8x
d2mrz8x
Więcej tematów